Hakkımızda

1985 yılında kurulan Anadolu Akaryakıt Tic. Ltd. Şti. her geçen yıl daha başarılı ve değerli bir şirket haline geliyor.

Shell & Turcas Petrol A.Ş. ve Petrol Ofisi A.Ş. gibi sektör liderlerinin bayisi olan firmamız her iki marka adına işletmiş olduğu istasyonlara ek olarak ; geniş araç filosu ile Toptan Akaryakıt satışı, Shell & Turcas Petrol TTS ve Petrol Ofisi AutoMatic distribütörlüğünde sektörün liderleri arasında yer alıyor.

Vizyonumuz faaliyet gösterdiğimiz Perakende Akaryakıt, Ticari Akaryakıt ve Taşıt Tanıma sistemleri distribütörlüğünde sektörün en iyi hizmet veren şirketi olmak.

Müşteri odaklı bir yaklaşımı benimseyerek müşterilerimizin tercih ettiği iş ortağı olmayı amaçlıyor, bu doğrultuda şirketimizi satış ve hizmet şirketine dönüştürüyoruz. Müşterilerimize destek olmak amacıyla ticari yetkinliklerimizi geliştirmek için yatırım yapıyor, müşterilerimizle birlikte büyümek için dijital erişim altyapımızı genişletiyoruz.

Anadolu Akaryakıt ailesine katılan her yeni üye ile genişleyen portföyümüz sahip olduğumuz sürdürülebilir büyüme stratejilerimiz sayesinde geliştirmeye devam ediyor ve iş ortaklarımıza kattığımız değeri daima ön planda tutuyoruz.

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha Fazla Detay